Anna Kamińska w gronie oficjalnych artystów Ortega Guitars

0
Anna-Kaminska-Ortega-Guitars-Artist

Anna Kamińska, o której pisaliśmy przy okazji niedawnej premiery singla “Rainy Day”, ma kolejny powód do domu. Jej muzyczny dorobek doceniła właśnie firma Ortega Guitars umieszczając ją na swojej oficjalnej liście artystów.

Anna Kamińska to marzycielka, kompozytorka i wokalistka. Dzięki swojemu głosowi i instrumentom muzycznym, takim jak ukulele, fortepian czy autoharfa zabiera swoich słuchaczy w niesamowitą muzyczną podróż. Anna jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, obecnie pracuje jako trener śpiewu we Wrocławskiej Szkole Śpiewu, jest również nauczycielką muzyki w szkole podstawowej.

Jej autorski projekt “A Little Tenderness” jest przepełniony poetyckim tekstami, głębokimi uczuciami i romantycznymi emocjami. W muzyce nie brakuje elementów indie folk/pop folk jak i odrobiny jazzu. W skład zespołu tworzącego „A Little Tenderness” wchodzą także: instrumentalista i aranżer Emil Smardzewski, wiolonczelista Filip Turkowski i perkusista Adrian Ciesielski.

Wiosną 2022 roku zaplanowano premierę ich pierwszego albumu. Od czterech lat Anna i Emil tworzą również symbiotyczny duet muzyczny. Anna wniosła do duetu szczere, serdeczne teksty i jazzowo-folkową emocjonalność. On z kolei dodał szczyptę pop-rockowego temperamentu i odważne aranżacje. Do tej pory wydali dwa single: „Sunny Day” (2020) i „Rainy Day” (2021). Z pomocą Jana Kamińskiego, operatora, fotografa, a prywatnie brata Anny, opublikowali wiele nagrań audio-video.

Sprawdźcie jej profil na oficjalnej stronie Ortega Guitars: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj