17-letni gitarzysta Marcin Patrzałek w rodzinie Ibanez Guitars

1

Ibanez z radością wita na oficjalnej liście artystów 17-letniego polskiego gitarzystę akustycznego Marcina Patrzałka, który rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej już w wieku 10 lat.

Marcin szybko stał się wybitnym gitarzystą wykorzystującym technikę fingerstyle oraz osiągnął światowy sukces w mediach społecznościowych, takich jak YouTube.

Po kilku latach ćwiczeń i ciągłego doskonalenia swoich unikalnych umiejętności związanych z techniką fingerstyle, w wieku 15 lat Marcin wygrał telewizyjny Talent Show “Must Be The Music – tylko muzyka”. Od tego czasu stał się znanym artystą już nie tylko w Polsce. Odbył wiele koncertów, spotkań i wywiadów. Niektóre z jego aranżacji zostały opublikowane na łamach m.in. Candyrat Records czy Metal Hammer. Ponadto Marcin odniósł ogromny sukces na Facebooku dzięki filmom takim jak “Toxicity”, które pozwoliły mu dotrzeć do milionów widzów na całym świecie. Wkrótce po wygraniu konkursu talentów przedstawił swój debiutancki album “HUSH”, który składa się z jego własnych kompozycji i aranżacji gitarowych.

Marcin wykorzystuje nowatorską technikę “perkusyjnego fingerstyle”, dlatego też wybrał flagową gitarę Ibanez AE900-NT z serii AE i Thermo Aged™ AVD80-NT wyposażoną w przetwornik K&K Trinity Pro, który pozwala mu łączyć obszerne elementy perkusyjne ze standardową grą na gitarze.

Więcej informacji:
www.ibanez.com
www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska/
www.facebook.com/PatrzalekGuitar/
www.youtube.com/marcinpatrzalek
www.marcinpatrzalek.com/

1 KOMENTARZ

  1. Way to go Marcin.We are rooting for you.we wish you all the happiness in the world.Thank you for sharing your music with us.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here