[17.06.2017] 35-lecie gitar Mayones w Starym Maneżu

0

Jeśli ktoś z Was nie miał styczności z polską firmą produkującą jedne z najlepszych gitar na świecie, to ma dwa wyjścia. Albo walnąć łbem o ścianę, albo czym prędzej nadrobić stracony czas. Mayones obchodzi właśnie 35-lecie swojej firmy!

Firma Mayones powstała w 1982 roku w małym garażu w Gdańsku. Dzisiaj, po 35 latach nasze instrumenty są na każdym kontynencie świata, a wysoko wykwalifikowana załoga, złożona w 80% z muzyków z pasją i dbałością o najdrobniejszy detal budują od podstaw gitary i basówki elektryczne. Instrumenty opatrzone logo M są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów tworzonych na indywidualne zamówienia, co znajduje potwierdzenie u dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów. Nazwiska muzyków światowych scen, którzy używają Mayonesów, są potwierdzeniem ich unikalnego brzmienia i najwyższej jakości wykonania.

Jubileusz 35-lecia producenta gitar i basów elektrycznych jest świetną okazją do uczczenia tej uroczystości w gronie fanów i pasjonatów muzyki. Już 17-go Czerwca proponujemy podróż muzyczną w rejony dźwięków z bardzo różnych biegunów stylistycznych.

Jest tylko jedno miejsce w Gdańsku, gdzie bieguny muzyczne mogą się spotkać. Tak opisują swoje miejsce włodarze:

„Szerokie spektrum możliwości, jakie daje nam przestrzeń Starego Maneżu oraz nasze otwarte umysły doprowadziły do sytuacji, w której jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Przyjęcie półtora tysięcznej publiczności na głośnym koncercie rockowym, następnego dnia zmienia się w klimatyczną przestrzeń bankietową z subtelną muzyką jazzową na żywo. W Starym Maneżu codziennie też czekamy na Was z pyszną kawą, lekkim lunchem oraz naszą dumą – autorskim piwem wytwarzanym na miejscu.”

Bilety do nabycia pod adresem www.interticket.pl
Więcej info na stronie organizatora www.starymanez.pl
A jeśli chcielibyście poznać ofertę naszego jubilata, to wchodźcie na stronę producenta gitar www.mayones.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here