10 rocznica powstania serii S2 od PRS Guitars!

158
PRS-10th-Anniversary-S2-Custom-24-McCarty-594

Dla uczczenia 10-lecia serii S2, firma PRS Guitars wypuszcza dwie limitowane gitary elektryczne: 10th Anniversary PRS S2 Custom 24 Limited Edition oraz 10th Anniversary PRS S2 McCarty 594 Limited Edition!

Seria S2 (Stevensville 2) to produkowane w USA gitary elektryczne przez firmę PRS Guitars. Linia ta została zapoczątkowana w 2013 roku jako sposób na zaoferowanie tańszej alternatywy dla flagowej serii Core i Bolt-On. W ciągu tego okresu, seria S2 rozrosła się z trzech do kilkunastu modeli i stała się potężną częścią oferty amerykańskiego producenta. Dziś seria S2 jest bardziej zintegrowana w ramach jednej linii produkcyjnej z instrumentami PRS Core i Bolt-On.

Aby uczcić 10-lecie serii S2, PRS wypuściło dwa wyjątkowe modele gitar elektrycznych:

PRS 10th Anniversary PRS S2 Custom 24 Limited Edition. [Czytaj więcej…]

PRS 10th Anniversary PRS S2 McCarty 594 Limited Edition. [Czytaj więcej…]

Te specjalne modele zachowają standardową specyfikację gitary ale zostaną wzbogacone o szyjkę z mahoniu kubańskiego, inkrustacje z masy perłowej oraz – co najważniejsze – wyprodukowane w USA przetworniki i elektronikę PRS 85/15 i 58/15 LT. Przetworniki te zostały precyzyjnie dostrojone w procesie TCI, aby uzyskać bogate, czyste i zrównoważone brzmienie.

Jak zaznacza producent, powstanie tylko 2.000 instrumentów z serii 10th Anniversary S2, po tysiąc na każdy model. Każda z gitar będzie oferowana w sześciu różnych wersjach wykończenia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl