Nowe basy z serii Ibanez Bass Workshop już dostępne!

0
Ibanez-Bass-Workshop-new-2023

Ibanez wprowadza na rynek trzy wysokiej klasy, nieszablonowe gitary basowe z serii Bass Workshop. EHB1005F-AOM, SRC6MS-BLL oraz SRAS7-CBS to instrumenty nowoczesne dla basistów reprezentujących różne style muzyczne.

Ibanez przyzwyczaił nas już do wyznaczania nowych kierunków w obszarze budowy gitar basowych. Nie inaczej jest tym razem. Seria Bass Workshop powiększyła się właśnie o trzy unikalne i nowoczesne instrumenty, które są już dostępne!

„Mniej znaczy więcej”

Ibanez-EHB1005F_AOM

To hasło przewodnie modelu Ibanez EHB1005F. Ten instrument nie tylko posiada typową dla EHB bezgłówkową konstrukcję, ale także bezprogową podstrunnicę! W efekcie bas przykuwa uwagę już od pierwszego kontaktu, a wykończenie Arctic Ocean Matte i dopasowana niebieska podstrunnica Richlite tylko wzmacnia ten efekt i podkreśla charakter instrumentu. EHB1005F oferuje wszystkie cechy linii EHB, a także inne właściwości, takie jak 5-częściowy gryf z klonu i orzecha włoskiego, lekki korpus z lipy amerykańskiej oraz przetworniki Bartolini BH2.

Cena katalogowa: 5 776,00 zł


Gitara barytonowa czy bas?

Ibanez-SRC6MS_BLL

Model Ibanez SRC6MS Crossover może być i tym, i tym. Ten bas nie jest zwykłą 6-strunową gitarą basową – posiada dwie dodatkowe struny wiolinowe, które oferują typowy strój gitarowy niższy o oktawę. Ze względu na wyjątkowo wąski gryf i krótszą skalę, SRC6MS może być wykorzystywany jako gitara barytonowa. Może też służyć jako idealny bas dla gitarzystów, którzy po raz pierwszy zdecydowali się przejść z gitary na bas. Crossover posiada podstrunnicę Multiscale z palisandru (762 mm – 724 mm), 5-częściowy gryf z drewna jatoba oraz orzecha włoskiego, korpus z okoume oraz przetworniki Bartolini BH2.

Cena katalogowa: 3 755,00 zł


Wreszcie powrócił!

Ibanez-SRAS7_CBS

Po trzech latach bas Ashula powraca do oferty jako Ibanez SRAS7. Ten 7-strunowy hybrydowy bas posiada dzieloną podstrunnicę – w połowie progową, a w połowie bezprogową. Część podstrunnicy z progami (22 progi) wykonana jest z palisandru, natomiast część bezprogowa (24 progi) z bubingi. SRAS7 posiada 7-częściowy gryf z klonu, orzecha włoskiego i bubingi oraz top z topoli wzorzystej i jesionu na korpusie z okoume. Kolejna wspaniała cecha to system przetworników, które gwarantują czyste, wzmocnione, akustyczne brzmienie instrumentu: SRAS Super J – część progowa oraz AeroSilk – część bezprogowa.

Cena katalogowa: 7 327,00 zł

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj