Nowości Ortega Guitars w pigułce!

0

Ortega Guitars zdecydowanie wyrasta na lidera wśród producentów, którzy nie obawiają się sięgać po nowe rynki. Na przełomie 2019 i 2020, producent zaprezentował sporo nowości.

W 2020 roku firma Ortega Guitars ma dla nas naprawdę przełomowe nowości!
Producent przygotował nie tylko pierwszy w swoim asortymencie wzmacniacz typu head H One oraz kolumny S One i S Two – więcej o serii TUTAJ, ale także mocno zaktualizował linię akcesoriów oraz serii strun gitarowych. Po wielu medialnych doniesieniach, producent definitywnie wprowadza je do sprzedaży!!! Sprawdźcie, bo to wyjątkowy sprzęt!

Oczywiście nie zabrakło gitar, z których producent słynie najbardziej – znajdziecie je TUTAJ – ale i nowych modeli ukulele. Przy okazji ukulele zapraszamy do naszego tekstu NAMM 2020: Ortega Guitars i nowe ukulele Keiki oraz akcesoria gitarowe w rewelacyjnych wykończeniach!

W ofercie pojawiły się nawet paski przeznaczone do gitar i ukulele wykonane z opatentowanych materiałów spełniających restrykcyjne normy produktów wegańskich, o których pisaliśmy w tekście Ortega Guitars i nowe paski gitarowe Vegan Strap Series.

Na zakończenie, proponujemy również zainteresować się dwoma nowymi, zrównoważonymi zestawami strun do gitar klasycznych – znajdziecie je chociażby tutaj: struny ATB44NH oraz struny ATB44NM.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj