Łukasz “Icanraz” Sarnacki nowym endorserem marki EVANS!

0

Z informacji jaka pojawiła się na oficjalnym profilu Łukasza dowiadujemy się, że ten znakomity perkusista stał się endorserem marki EVANS. Łukasz korzysta z czterech zestawów perkusyjnych, które wyposażył w wiele naciągów tego amerykańskiego producenta.

Informacja, która pojawiła się na profilu Łukasza brzmi:

“Jako perkusista korzystam z membran Evans od lat, więc to co się właśnie dokonało to jedynie sformalizowanie tego związku. Dzięki nieocenionemu wsparciu i zaufaniu jakim obdarzył mnie Wojtek Łukiewicz z firmy Music Dealer zostałem endorserem naciągów Evans. Kilka lat eksperymentów i poszukiwań odpowiedniego kompana do współpracy, walenie drzwiami i oknami, ustawianie się w kolejki, aż tu nagle oferta sama do mnie przyszła. Dziękuję!
To dla mnie ogromne wyróżnienie” – napisał Łukasz “Icanraz” Sarnacki.

Łukasz, to perkusista i muzyk sesyjny od 2016 roku nieprzerwanie współpracujący z zespołem Corruption. Jest cenionym nauczycielem perkusji, jednocześnie prowadząc szkołę ROCKALIZACJA w Białymstoku.
Artysta znany jest również ze współpracy m.in. z Virgin Snatch, Devilish Impressions, Christ Agony, Hermh, Abused Majesty, Asgaard, Naumachia i wieloma innymi. Jak czytamy w jego biografii, na swoim koncie ma występy w całej Europie oraz niemal 30 oficjalnie wydanych płyt.

Jako endorser marki EVANS Drumheads, Łukasz korzysta z dobrodziejstw producenta, wyposażając swoje tomy m.in. w Evans Genera G2, czy chociażby z serii Onyx2 EVANS B15ONX2.

Nie możemy również zapomnieć o werblu i centrali.
Na werbel Łukasz nakłada membrany EVANS Heavyweight w rozmiarze 13″ lub 14″, a na stopę wybiera wymiennie EVANS EMAD2 lub EVANS GB4.

Łukaszowi życzymy dalszych sukcesów na scenie i w studio, a Was zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta. Wierzymy, że Was również porwą naciągi EVANS.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.daddario.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj