NAMM 2020: Ortega Guitars i nowe ukulele Keiki oraz akcesoria gitarowe w rewelacyjnych wykończeniach!

444

Dość szarości i nijakości! Ortega odważnie prezentuje nowe ukulele Keiki i akcesoria gitarowe opatrzone kolorowymi wykończeniami i grafikami. Poza świetnym designem Ortega gwarantuje równie dobre walory akustyczne i użytkowość swoich nowych akcesoriów.

Głównym projektantem wykończeń nowych produktów Ortega Guitars jest osławiony pod każdą szerokością geograficzną Guglielmo Gasloli. Jego wizja wykończeń prezentowanych ukulele i akcesoriów niewątpliwie przykuwa wzrok odważnymi grafikami w krzykliwych kolorach.

Keiki zbudowano głównie z tworzywa ABS będącego materiałem na pudła rezonansowe, podstrunnice i mostki wszystkich modeli Keiki K2.
Drewniane są natomiast top (agatis) oraz gryf z drewna okoume. Keiki wyposażono w otwarte, chromowane klucze w kolorze czarnym. Ciekawostką ofertową jest również fakt, iż instrumenty dostępne są tylko w zestawach (Keiki K2 – Ukulele Pack), w którym znajdziemy tuner z mocowaniem do główki, pasek z zaczepem na otwór rezonansowy, pięć kostek o grubości medium oraz pokrowiec sznurowy. Dostępnych modeli ukulele Keiko jest sporo, a wszystkie je znajdziecie na stronie z nowościami na 2020 – Ortega Guitars.

Zwróćcie również uwagę na akcesoria, bo dzieje się tam całkiem sporo. W ofercie nowe kostki, pokrowce, tunery i paski. Jest w czym wybierać!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl