Boss GX‑1 i Boss GX‑1B najtańsze floorboardy BOSS z modelowaniem AIRD

244
Boss-GX-1-i-Boss-GX-1B_uptone

Nowo zaprezentowane w serii GX kompaktowe procesory FX łączą profesjonalne modelowanie wzmacniaczy AIRD z łatwą obsługą, kolorowym wyświetlaczem i konstrukcją typu floorboard. To najbardziej przystępne cenowo urządzenia w swojej klasie od BOSS, oferujące realistyczne brzmienie i ponad 100 efektów w lekkiej, przenośnej formie – idealne do ćwiczeń, nagrywania i występów.

Kluczowe cechy:

Oba modele wykorzystują technologię AIRD amp modeling, która wiernie oddaje dynamikę i charakter wzmacniaczy. GX‑1 dla gitarzystów oferuje ok. 23 typy wzmacniaczy i ponad 140 efektów, a jego basowa wersja GX‑1B ma ok. 16 wzmacniaczy i ponad 130 efektów, co daje szerokie pole do budowania osobistych brzmień. Oba urządzenia pozwalają użyć do 8 bloków efektów jednocześnie, mają kolorowy wyświetlacz, trzy przełączniki nożne i zintegrowany pedał ekspresji, co ułatwia szybkie operowanie dźwiękiem.

Dostępne są też funkcje takie jak Bluetooth audio do odtwarzania podkładów, interfejs USB‑C do nagrywania i odtwarzania z komputera, oraz narzędzie Gear Suite ułatwiające tworzenie presetów bez głębokiej konfiguracji menu. To podejście sprawia, że GX‑1 i GX‑1B są świetnym wyborem dla początkujących oraz średniozaawansowanych muzyków szukających uniwersalnej, kompaktowej stacji efektów z profesjonalnym brzmieniem.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl