Masz talent do produkcji muzyki? Sprawdź się w konkursie na remiks jednego z najnowszych utworów Białasa.
Audiotech i studio NOBOCOTO zapraszają do udziału w konkursie na remiks kawałka “Sen w Warszawie” – utworu pochodzącego z albumu POLONN Białasa, zrealizowanego we współpracy z producentem Lankiem. To okazja, by zaprezentować swoje umiejętności i zawalczyć o atrakcyjne nagrody.
“Sen w Warszawie” to szósty numer z płyty, której warstwa instrumentalna powstała dzięki kreatywności Lanka, a finalny szlif zapewnił Legendarny DJ Johny, odpowiadający za miks i mastering. Białas, czołowa postać polskiej sceny rapowej, znany z licznych kolaboracji i sukcesów w ramach SBM Label, zachęca młodych twórców do eksperymentowania i reinterpretacji jego utworu.
Konkurs to szansa na zdobycie nagród od znanych marek: Focusrite, Arturia, Novation, EVE Audio, KRK Systems oraz teenage engineering. Organizatorzy przygotowali pełen pakiet niezbędnych plików do remiksu – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przystąpić do pracy.
Jak wziąć udział?
- Odbierz materiały – wypełnij formularz zgłoszeniowy i pobierz wymagane pliki.
- Stwórz remiks – dowolny styl, maksymalna długość utworu to 6 minut i 30 sekund, format WAV 24-bit / 44,1 kHz.
- Prześlij gotowy remiks – skorzystaj z formularza konkursowego i zaakceptuj regulamin.
Termin nadsyłania prac upływa 31 grudnia 2024 r. o godzinie 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 13 stycznia 2025 r.
To doskonała okazja, by zmierzyć się z produkcją na wysokim poziomie i zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Powodzenia!
Więcej szczegółów: https://audiotechpro.pl