We Stream Moment – nowa inicjatywa twórców Seazone Music & Conference

0

Mamy rewelacyjną wiadomość dla wielbicieli muzyki klubowej, którzy nie zawsze mogą spędzić wieczór w ulubionym miejscu. 1 września wystartuje projekt “We Stream Moment” – inicjatywa, dzięki której będziecie mogli oglądać online streamy z wydarzeń klubowych z Trójmiasta.

Nie do końca rozumiecie jeszcze o co chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniem. We Stream Moment to koncepcja, która umożliwi wam słuchanie i oglądanie wydarzenia klubowego w domu w trakcie transmisji lub po. Inaczej mówiąc – macie ochotę zabrać ukochaną/ ukochanego na imprezę, bo gra wasz ulubiony DJ. Ale cóż, czasy ciężkie, napoje rozweselające drogie, a portfel chudy. Decydujecie się zatem pozostać w domu i włączyć sobie owego DJ’a na youtube. Niby czar jest, ale nie ten sam… I tu jak grom z jasnego nieba dociera do was, że przecież możecie wirtualnie przenieść się do klubu, odpalając stream (transmisję) w komputerze, tablecie czy innym sprzęcie! Znów chce się żyć. I dokładnie tym jest We Stream Moment.

W tym momencie organizatorzy, czyli agencja Portobello Group, kreator Seazone Music & Conference oraz firma Volta Communications otwierają kanał streamu z restauracji Chwila Moment w Gdyni. Mamy jednak nadzieję, że już niebawem lista lokalizacji rozszerzy się daleko na całe Trójmiasto.

Póki co, w każdy piątek w restauracji Chwila Moment odbywać się będzie 4. godzinna selekcja czwórki zaproszonych DJ-ów nie tylko 3Miejskich, ale także tych, którzy dotrą do nas z Polski lub akurat przebywają w Trójmieście.

Na najbliższy piątek, 1.09 szykuje się taki skład:

20.00-21.00  dRWAL
Od 25 lat działający jako DJ, radiowiec, dziennikarz, propagator imprez i wszelkich aktywności związanych ze sceną klubową i niezależną muzyką elektroniczną. W DJ-skim stanie skupienia prezentuje deep, progresywne i transowe odmiany #techno i #house.

21.00-22.00 Ricardo
Związany z kulturą klubową i muzyką house od połowy lat ’90. Od kilku lat prowadzi agencję Portobello Booking będącej częścią Portobello Group producenta m.in. takich wydarzeń jak Seazone Music & Conference, BIG BOAT PARTYczy nowej inicjatywy We Stream Moment.

22.00-23.00  MiT (Haman & TomTo)
DJ-ski duet, który tworzą Michał Chamski (Haman) i Tomasz Dąbrowski (TomTo) – kumple od dziecka. Początkowo występowali osobno, ale wspólne zainteresowania doprowadziły w 2009 roku do powstania duet o nazwie MiT. Szybko zyskując uznanie klubowej publiczności są od 2011 roku rezydentami Sfinks700. Występowali jako support dużej ilości uznanych nazwisk i można spotkać w wielu miejscach klubowej i festiwalowej Polski.

23.00-24.00 Vacos
DJ, wieloletni promotor i organizator imprez aktywnie działający na polskiej scenie klubowej od 2003 roku. Od 2011 z sukcesem zawiaduje sopockim klubem Sfinks700. Promotor techno i electro, który realizuje się także w trakcie cyklicznych 7h setów.

Informacji o We Stream Moment szukajcie na facebooku pod adresem www.facebook.com/westreammoment oraz https://www.facebook.com/events/843478252494632.

Relacje wideo znajdziecie w serwisie YouTube na www.youtube.com/channel/UCYvy7N_5ocru8-Pm1m-doeg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here