BOSS świętuje 40 lat na rynku. Nadchodzą nowe premiery

0

Cztery dekady to szmat czasu, nie dziwi zatem rozmach z jakim firma BOSS planuje swoje 40 urodziny. Roland i BOSS pod dachem legendarnego House of Vans zgromadzili niezliczoną ilość artystów i atrakcji, które będą dostępne w trakcie tej trwającej aż 10 dni imprezy.

Wydarzenie to, będzie jedynym w swoim rodzaju świętem, dającym gitarzystom niepowtarzalną szansę doświadczenia czterdziestu lat innowacji gitarowych w jednym miejscu i czasie. Odwiedzający zobaczą między innymi jedne z pierwszych efektów z lat 70′, rzadkie syntezatory gitarowe z lat 80′, niezwykłe pamiątki i wiele dziwactw i produktów ze specjalnych edycji, które zadowolą nawet najbardziej zagorzałych fanów marki.
Ciekawostką będzie też możliwość wypróbowania wszystkich 119 flagowych efektów BOSSa, zgromadzonych z całego świata specjalnie na potrzeby tej imprezy.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali również koncert, którego gwiazdą będzie amerykańska grupa This Will Destroy You (bilety już wyprzedane), serię DARMOWYCH warsztatów i masterclass (obowiązuje rezerwacja miejsc pod adresem www.houseofvanslondon.com/events) oraz to, co tygryski lubią najbardziej, czyli…

DZIEŃ Z NOWOŚCIAMI! W piątek, 8 września, dokładnie o 8 rano czasu brytyjskiego (9:00 w Polsce) BOSS zaprezentuje światu serię nowych produktów, o których będziemy informować na bieżąco!

Dokładną listę warsztatów, masterclass i atrakcji znajdziecie na stronie www.boss.info/uk/promos/cause-and-effects.

Tymczasem zapraszamy was do zapoznania się z produktami BOSSa, o których pisaliśmy dotychczas. Znajdziecie je na www.uptone.pl/?s=boss.

Więcej informacji znajdziecie też na stronie producenta www.pl.boss.info.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here