Warsztaty Drum Clinic z Kerimem Lechnerem w Drum Store Gdynia

0

Już 23 maja w Drum Store Gdynia odbędą się warsztaty o tematyce perkusyjnej prowadzone przez muzyka deathmetalowej kapeli Decapitated – Kerima Lechnera. Ilość miejsc bardzo ograniczona!

Jeśli macie ochotę załapać się na niedrogie, ciekawe i nowoczesne warsztaty perkusyjne w gdyńskim Drum Store, to musicie się pospieszyć, bo miejsc jest zaledwie 40.


CO: Warsztaty perkusyjne Drum Clinic z Kerimem Lechnerem
GDZIEDrumStore Gdynia, ul Wendy 15
KIEDY: czwartek 23.05.2019, godzina 18:00

BILETY (elektroniczne) w cenie 19 zł dostępne do 22 maja. W dniu warsztatów koszt biletu 19zł dostępny jedynie przed wejściem.

Więcej o imprezie na www.facebook.com/events/561041477736954.


Kerim Lechner znany jest przede wszystkim z występów w polskim zespole deathmetalowym Decapitated, do składu dołączył w 2009 roku. Wraz z zespołem nagrał wydany w 2011 roku album zatytułowany Carnival is Forever. W 2012 roku opuścił skład zespołu. Przed dołączeniem do Decapitated współpracował z zespołami Mondstille i Thorns of Ivy. Pewną rozpoznawalność zyskał wcześniej za sprawą filmów instruktażowych dla perkusistów publikowanych na łamach serwisu YouTube.
W 2013 roku za pomocą platformy Indiegogo muzyk zebrał niemal 7 tys. euro z przeznaczeniem na nagrania debiutanckiego albumu solowego. Płyta zatytułowana Explore ukazała się jesienią 2013 roku. W międzyczasie jako muzyk sesyjny dołączył do zespołu Behemoth w którym zastąpił Zbigniewa “Inferno” Promińskiego. Rok później zastępował Dariusza “Daraya” Brzozowskiego podczas koncertów z zespołem Vesania. W grudniu 2014 roku dołączył do greckiego zespołu deathmetalowego Septicflesh.
W grudniu 2014 roku ukazał się drugi album solowy muzyka zatytułowany Krimhera. Lechner ponownie sfinansował nagrania przy pomocy funduszy zebranych na platformie Indiegogo w kwocie ponad 8 tys. euro. Materiał był promowany teledyskiem do utworu “Czarna śmierć”, w którym zaśpiewał znany z występów w zespole Blindead – Patryk Zwoliński. Obraz wyreżyserował Roman Przylipiak, mający w dorobku współpracę m.in. z takimi wykonawcami jak: Black River i Marcin Świetlicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here