Namm Show 2020 już za kilka tygodni!

0

Jak co roku i tym razem zapowiadamy nadchodzące, największe w branży wydarzenie – Namm Show! Edycja 2020 to ponownie ogrom nowości instrumentalnych i studyjnych. To również mnóstwo imprez i koncertów. A wszystko to już za kilka tygodni – od 16 do 19 stycznia 2020!

AKTUALIZACJA z dnia 22/01/2020!!! WSZYSTKIE PUBLIKACJE POD LINKIEM: https://uptone.pl/tag/namm-show-2020

Dla nas to zawsze najgorętszy okres w roku, a dla Was czytelników, to mnóstwo ciekawostek, nowości zarówno ze studia jak i instrumentarium, oraz koncerty i eventy.
Namm Show 2020, to również niekwestionowane Best In Show, czyli nagroda dla najlepszego, najbardziej innowacyjnego i najciekawszego produktu prezentowanego podczas targów.

Giganci w świecie muzyki

Na tegorocznych targach nie zabraknie największych graczy ze świata sprzętu muzycznego. Pojawią się zarówno najwięksi producenci gitar, jak i pianin oraz sprzętu studyjnego.
Gigantami mogą okazać się również ci mali, nikomu jeszcze nieznani na rynku muzycznym.
To właśnie dla nich, coroczne spotkanie w amerykańskim mieście Anaheim jest okazją do swoich “5 minut” i przekonania do siebie milionów muzyków, inwestorów i dystrybutorów na świecie.

Edukacja Namm Show 2020

Międzynarodowe targi Namm Show nigdy nie zapominają o edukacji. Dzięki temu będziemy mogli zajrzeć na prelekcje i inne wydarzenia edukacyjne, podczas których nieprzekonani staną się przekonanymi co do wagi istnienia kultury muzycznej na świecie.

Gigantyczne przedsięwzięcie targów Namm Show 2020

Targi Namm Show 2020, to również gigantyczne przedsięwzięcie logistyczne. Ogromny teren, wraz z halą Anaheim Convention Center pomieści setki tysięcy odwiedzających i wystawców.
Zapewni miejsce noclegów i wypoczynku. Zorganizuje życie reporterom i dystrybutorom, dla których międzynarodowe targi Namm Show 2020, to najważniejsza impreza w sezonie.

Więcej szczegółów
https://www.namm.org/thenammshow/2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj