Bass & Beat… czyli dokładnie to, co zapada w pamięć. Niskie częstotliwości mile łechtają uszy, nadając tempo temu, co najszybciej zapisuje się w głowie. Rytmowi.

Gdyby muzykę można było opisać słowami… może byłoby to odrobinę łatwiejsze. Ale że nie jest to tak proste, dam wam mały przykład. Pierwsze, co przychodzi mi do głowy, to Fever w wykonaniu Elvisa Presleya. Jasne, śpiewa obłędnie, a perkusja nabija tempo dokładnie tak, jak trzeba – jazz czy może raczej blues w najlepszej formie.
I tam, gdzieś pod spodem słychać kwintesencję tego, co tworzy utwór. Pełnia brzmienia, istota muzyki – bas.

Skąd taki wstęp?

Tak naprawdę chciałam was wprowadzić w nastrój, żebyście z ciarkami na rękach przeczytali o tym, do czego zmierzam.

Określenie Bass&Beat, to nie tylko bas i rytm. Dokładnie taką nazwę nosi impreza, na którą z całą mocą was zapraszamy!

Bass&Beat Festival jest miejscem, które zrzesza wszystkich fanów niskich tonów, nie ważne, czy granych na kontrabasie, gitarze basowej czy tych syntetycznych. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego, kto te burczące alikwoty uznaje za sens i energię swojego życia.

Co was tam spotka? Koncerty mistrzów gitary basowej i kontrabasu, co najmniej 27 warsztatów tematycznych, spotkania z przedstawicielami branży – oficjalne i te za kulisami,  laboratorium brzmień basowych, prezentacje tego co ciekawe i nowe w świecie niskich częstotliwości i to co muzyczne ucho cieszy najbardziej – wieczorne jam session.

Będę z wami szczera – tych atrakcji jest naprawdę dużo więcej, ale jeśli teraz zacznę je wymieniać, skończycie czytać ten tekst za przysłowiowe “pół roku”.
Nie będę w takim razie niepotrzebnie dobijać waszych zmęczonych oczu. Po prostu wejdźcie sami na www.bassandbeat.pl, kliknijcie w każdy możliwy odnośnik, poczytajcie i… Kupcie wejściówki, bo za chwilę będziecie ich szukać za podwójną cenę u koników przed wejściem na teren imprezy.

Aj, aj! Zapomniałabym najważniejszego! 🙂

Festiwal Bass&Beat odbędzie się 19-21 maja 2017r w Kinie Nowe Horyzonty przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu!

Ceny wstępu wahają się między 80zł (pojedyncze zajęcia warsztatowe) a 420zł (full pass na cały festiwal). Bilety kupicie na stronie www.bassandbeat.pl/bilety.

Wpadnijcie też niebawem, bo będziemy mieli dla was sporo dodatkowych informacji o imprezie!

A jeśli chcecie być na bieżąco – polecamy polubić www.facebook.com/BassBeatFestival i www.facebook.com/uptonepl!

Na delikatny początek… 🙂
Keep in Bass!

https://www.youtube.com/watch?v=hqlbnzzt46g

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here