Fractal Audio AX8 – mniejszy brat o wielu możliwościach

0

Gdy na rynek wszedł rack’owy efekt Axe-Fx II, gitarowy świat oniemiał z zachwytu. Kosztował, a raczej kosztuje niestety niemałe pieniądze. Poznajcie zatem młodszego brata, czyli podłgowy efekt Fractal Audio AX8.

Posiadając mnóstwo funkcji, a jednocześnie będąc o połowę tańszym od Axe-Fx II, propozycja o nazwie AX8 wydaje się być, nie dość że trafiona z punktu widzenia zapotrzebowania na rynku efektów gitarowych, to z drugiej strony daje możliwości podobne, jak nie w pewnych aspektach większe.
Weźmy chociażby kontroler nożny, który w Axe był opcjonalnym wyposażeniem, sprawiającym że cena wzrastała o kolejne zielone, pachnące dolary.
Teraz, mamy efekt o ogromnych możliwościach i genialnych parametrach brzmieniowych, a do tego, zintegrowany z efektem podłogowym.
Czego można chcieć więcej?
Fractal Audio AX8 na swoim pokładzie posiada szereg funkcjonalności. Od potencjometrów, po wysokiej jakości wyświetlacz, będący panelem sterowania tego efektu.

Urządzenie posiada tak wiele funkcji, że opisanie ich tutaj, w małym informacyjnym news’ie mijało by się z celem. Zachęcamy was zatem, do odwiedzenia strony producenta.
Dowiecie się na niej wszystkich szczegółów technicznych, jakie nosi z sobą Fractal Audio AX8 – www.fractalaudio.com

Zobaczcie jak Ola Englund prezentuje możliwości tego nietuzinkowego sprzętu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here