Audio Video Show jest wystawą sprzętu audio-video oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną – dwudziestą edycję. Ze swoimi 10 tysiącami metrów kwadratowych ekspozycji jest drugą co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

audio video showAudio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w  skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

11

10

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w  naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

  • Piątek 4.11.2016, 14.00 – 20.00
  • Sobota 5.11.2016, 10.00 – 20.00
  • Niedziela 6.11.2016, 10.00 – 18.00

Więcej informacji na stronie głównej: Targi Audio Video Show

4

9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here