ZYLIA: nowe oblicze wirtualnych koncertów!

0

Podczas koncertów podział ról jest jasny i oczywisty. Muzycy na scenie, melomani na widowni. Co jednak gdyby ktoś zapragnął słuchać muzyki spacerując po scenie między artystami? Z pomocą przychodzi ZYLIA!

ZYLIA to poznańska firma założona w 2012 roku. Jej celem jest jednak ekspansja rynków na całym świecie, a najnowszy projekt ZYLIA 6DoF VR solution jest tego kolejnym świetnym przykładem.

Zapraszamy na demonstrację systemu i spacer z Zylią po wirtualnej sali koncertowej wypełnionej w pełni nawigowalną, nagraną na żywo, muzyką Mozarta. Odkryj możliwości zestawu ZYLIA 6dof VR / AR. 11 muzyków i 30 kul Ambisonics rejestrujących krajobraz dźwiękowy. Przekonaj się, jak słuchacz może płynnie poruszać się po scenie i doświadczać dźwięku z dowolnego miejsca – z bliska, za kulisami lub z publiczności. Zwróć uwagę, jak zmienia się dźwięk, mijając muzyków.

Jak zapewnia producent, jest to pierwsze na świecie tak unikatowe rozwiązanie, które pozwala słuchaczowi na swobodne i płynne poruszanie się po zarejestrowanej, wielowymiarowej przestrzeni dźwiękowej w trajektorii tzw. 6 stopni swobody [ang. 6 Degrees of Freedom lub DoF ].

Jeśli chcesz samodzielnie odbyć tę wciągającą podróż, wypróbuj wersję demonstracyjną 360 dla gogli HTC VR. Możesz łatwo pobrać pliki i używać ich z zestawem słuchawkowym HTC.

Więcej szczegółów:
https://www.zylia.co/zylia-6dof

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here