Zostań beta-testerem nowego systemu mikrofonowego LEWITT Project 1040

0

Jakiś czas temu firma LEWITT Audio rozpoczęła pracę nad tajemniczo brzmiącym Project 1040. Teraz producent otwiera projekt na świat obiecując, że wraz z testerami zmieni status quo przepływu pracy podczas nagrywania w studio.

Zdarza się Wam słyszeć w głowie dźwięk, a później bezowocnie próbować przenieść to wymarzone brzmienie do studio? Ciągle coś “nie gra”, ciągle coś brzmi nie tak, mikrofon zbiera nie te częstotliwości, a dźwięk z głośników nijak nie przypomina tego, co chcieliście. Ten problem, swoim nowatorskim Projektem 1040 postanowiła rozwiązać firma LEWITT Audio.

Wychodząc z założenia, że najlepszym dla użytkownika miejscem do przetestowania możliwości systemu mikrofonów jest miejsce bezpośrednio przy studyjnym biurku czyli tam, gdzie czujemy się najlepiej, producent postanowił przenieść swój projekt z renomowanych studio rozrzuconych po całym świecie wprost do Waszych domów.
Jak to ma wyglądać? W skrócie – na biurku będziecie mieli pilota, który komunikuje się z mikrofonem za pomocą standardowego 3-pinowego kabla XLR.

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, by stać się częścią takiego projektu i być może mieć rzeczywisty wpływ na rozwój technologii studyjnej, zapraszamy do wzięcia udziału w beta teście.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji o Project 1040 znajdziecie na stronie https://www.lewitt-audio.com/project1040.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.lewitt-audio.com
Dystrybutor: https://www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here