„Acoustic Village” na targach Musikmesse 2020

171

Już niebawem odbędą się kolejne międzynarodowe targi Musikmesse 2020. Z okazji 40-lecia tej imprezy, organizator szykuje nową, wyjątkową atrakcję o nazwie „Acoustic Village”.

Musikmesse 2020 odbędą się w dniach 1-4 kwietnia, a organizator szykuje dla nas nie lada gratkę w postaci zupełnie nowej atrakcji nazwanej „Acoustic Village”. Impreza, specjalnie dla fanów muzyki i gitar akustycznych odbędzie się w hali 3.1. Będziemy mogli obejrzeć tam prezentacje najnowszych instrumentów oferowanych przez firmy z wielu zakątków świata.
Ale żeby tego  było mało, specjalnie na „Acoustic Village” zostaną przygotowane: specjalny salon oraz kabiny dźwiękoszczelne, w których będzie można przetestować wybrany przez siebie instrument.
Tuż obok będzie można wejść do sali konferencyjnych i dopiąć plany biznesowe z producentami instrumentów!

Lokalizacja „Acoustic Village” znajduje się bezpośrednio przy „Circle Stage 3.1”, na której odbędą się wydarzenia związane z instrumentami akustycznymi – warsztaty, kursy mistrzowskie, wykłady i pokazy instrumentów. Będziemy mogli zobaczyć tam produkty takich firm jak Admira Guitars, Alhambra, APC, Aquila Corde, Dowina, Enrique Keller, Florinett Tonewood, Galli Strings, Guitarras Paco Castillo, Guitarres Camps, Mari Strings i Ritter Bags.
Na stoiskach ujrzymy ponadto firmy AER Music, Art & Lutherie, Flight Ukulele, Francisco Esteve, Godin Guitars, Juan Hernandez, Karl Höfner, La Patrie Guitars, Lakewood Guitars, Norman Guitars, Seagull Guitars, Simon & Patrick czy Stevens Custom Guitars.

Wolfgang Weyand (Musikmesse & Festival Director) powiedział: Cieszymy się, że wielu renomowanych producentów postanowiło wykorzystać nadchodzącą jubileuszową edycję Musikmesse do zaprezentowania swoich instrumentów w ramach tej specjalnej platformy społecznościowej. Dzięki „Acoustic Village” firmy będą mogły dotrzeć do swojej grupy docelowej w idealnie skoncentrowany sposób, w otoczeniu idealnie nadającym się do wymiany informacji między sprzedawcami, muzykami i producentami.

Martin Seeliger – dyrektor generalny firmy Lakewood i współinicjator „Acoustic Village” tak skomentował ten pomysł: Lakewood od wielu lat regularnie wystawia się na Musikmesse i podczas tych targów nawiązaliśmy wiele kontaktów i przyjaźni. Nowa koncepcja pozwala nam na wspólną, silną prezentację z innymi ważnymi markami oraz na znaczne korzyści przy niższych kosztach i stosunkowo niewielkiej liczbie pracowników.

Więcej szczegółów
https://musik.messefrankfurt.com