Zaktualizowane oprogramowanie do kontrolerów AKAI Force i MPC

0

Firma Akai Professional wprowadza nowe oprogramowanie dla kontrolera Force oraz MPC X i MPC Live. Aktualizacja sprzętowa zapewnia sterowanie widokiem sesji, mikserem, efektami i urządzeniami Abletona Live poprzez Wi-Fi.

Dzięki aktualizacji do wersji 3.0.4 dla kontrolera Force i do wersji 2.7 dla MPC X oraz MPC Live kontrolery są teraz wstępnie zmapowane do dotykowego uruchamiania klipów, panelu miksera i urządzeń Ableton Live.

Starannie przygotowany tryb Ableton Live Control działa bezprzewodowo przez sieć Wi-Fi z wykorzystaniem Ableton Link. Ableton Live Control pozwala natychmiast przełączać się pomiędzy trybem autonomicznym i trybem Live Control, bez zatrzymywania odtwarzania na żadnej z platform.

Dzięki integracji z Ableton Control firma Akai Professional zapewniła użytkownikom urządzeń MPC X, MPC Live i Force niespotykaną dotąd moc twórczą!
Dodając do tego genialne instrumenty wtyczkowe Bassline i Tube Synth, nieskazitelne efekty do przetwarzania dźwięku i świetne algorytmy manipulacji próbkami w Force i MPC, użytkownicy otrzymują potężne narzędzie, zdolne do realizacji najodważniejszych projektów muzycznych.

Pełną listę nowych funkcjonalności wprowadzonych przez aktualizacje znajdziecie na stronie dystrybutora, https://audiostacja.pl/

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here