D’Addario Modular Snake System

0

Plątanina kabli, to nieodzowny element pracy każdego zespołu. Mikrofony, miksery, gitary i klawisze wciąż podłączane przy pomocy kabli powodują niemały chaos. Mamy na to lekarstwo, które przynajmniej w jakiejś części pomoże ogarnąć ten problem – D’Addario Modular Snake System!

Modular Snake System to nic innego jak studyjny hub, który ułatwi ułożenie kabli w studio i na scenie.
Niewielka skrzynka posiada po cztery gniazda XLR z dwóch stron (męskie i żeńskie 1/4″). Wszystko upakowane zostało w solidnej, wytrzymałem obudowie przystosowanej do ciężkich warunków studyjnych i scenicznych. Producent sugeruje, że D’Addario Modular Snake System najlepiej sprawdzi się w przypadku nagłośnienia perkusji ze względu na mnogość okablowania mikrofonowego. Według nas jednak, Modular Snake sprawdzi się w przypadku każdego z instrumentów. Sprawdźcie koniecznie! Tym bardziej, że cena skrzynki nie spowoduje bankructwa. Aktualnie w Polsce kosztuje około 300 zł.

Warto również wiedzieć, że Modular Snake System jest częścią serii, w której skład wchodzą Modular Snake Core Cables oraz Modular Snake Breakout Cables.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.daddario.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here