Wzmacniacz słuchawkowy ARTcessories HeadAmp4

0

Wzmacniacze słuchawkowe to często niedocenione narzędzia pracy. Jednak dobry wzmacniacz jest w stanie zdziałać bardzo wiele. A jego rola bywa nieoceniona. Poznajcie zatem nową propozycję firmy ARTcessories – HeadAmp4.

Aby wzmocnić sygnał audio na wyjściu należy posłużyć się wzmacniaczem słuchawkowym. Jest to prawda stara jak Chiński Mur. Prawdą jest też, że wzmacniacz taki pozwala na lepsze wykorzystanie możliwości słuchawek ale i świetnie sprawdza się jako dostrojenie i zbalansowanie dźwięku.

HeadAmp4 w swojej konstrukcji oferuje cztery wzmacniacze słuchawkowe ze złączami jack 1/8″ i 1/4″ na wejściu i wszystkich wyjściach. Firma zadbała również o zniwelowanie szumów oraz minimalne zniekształcenia dźwięku. Urządzenie zamknięte  zostało w małej metalowej obudowie.

Jest to ciekawe rozwiązanie do studia nagrań gdzie ARTcessories HeadAmp4, w którym wzmacniacz z łatwością rozszerzy możliwości miksera, komputerowego interfejsu audio, laptopa czy nawet iPod’a, o dodatkowe 4 wyjścia słuchawkowe, bez nadmiernego obciążenia wyjścia w danym urządzeniu. Warto nadmienić, iż każdy z czterech kanałów wyposażono w możliwość regulacji głośności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.artproaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here