Waves Nx Ocean Way Nashville Plugin: Dowolny system odsłuchowy i przestrzeń akustyczna na Waszych słuchawkach?

0
Waves-Nx-Ocean-Way-Nashville

Dowolny system odsłuchowy i przestrzeń akustyczna na Waszych słuchawkach? Tak! Firma Waves Audio przeniosła do przestrzeni wirtualnej, za pomocą wtyczki Nx Ocean Way Nashville, możliwość odtworzenia akustyki dowolnego systemu odsłuchowego i przestrzeni akustycznej na słuchawkach – łącznie z symulacją ruchu głowy!

„Przy tworzeniu pomieszczeń Ocean Way zawsze chodziło przede wszystkim o dźwięk, a w każdym studiu, jakie przez lata zbudowaliśmy, najważniejszym elementem był system monitorowy.“

– mówi Allen Sides z Ocean Way Studios

To właśnie to znakomicie przygotowane środowisko odsłuchowe, w którym powstały tysiące doskonałych i słynnych na całym świecie miksów, firma Waves przeniosła do przestrzeni wirtualnej za pomocą wtyczki Nx Ocean Way Nashville Plugin pozwalającej na odtworzenie akustyki dowolnego systemu odsłuchowego i przestrzeni akustycznej na słuchawkach – łącznie z symulacją ruchu głowy!

Dzięki niej możecie więc pracować nad swoimi produkcjami w jednym z najlepszych studiów na świecie, siedząc przed swoim komputerem. Warto dodać, że aktualnie, plugin dostępny jest w ultra promocyjnej cenie 35 dolarów (podczas gdy regularna cena Nx Ocean Way wynosi 199 USD)!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.waves.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj