Warsztaty techniki miksu i masteringu Studio TOUR

0

W imieniu organizatorów zapraszamy na warsztaty miksu i masteringu, które odbędą się już 31 marca 2020 w sklepie muzycznym DEMO w Pile! Poznacie na nich nie tylko techniki pracy, ale dowiecie się także jak sprawnie korzystać z podstawowych narzędzi studyjnych.

Warsztaty organizowane przez sklep muzyczny Demo, to świetna okazja by wzbić się na wyższy poziom świadomości wykorzystywanych technik miksu i masteringu, oraz zapoznać się z ważnymi elementami wyposażenia studia nagrań.
Wraz z dystrybutorem sprzętu muzycznego takich marek jak PreSonus, Universal Audio i innych, firmą Audiostacja, sklep zaprasza do wydarzenia, które znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/events/504764527092383.

“Warsztaty z serii Studio vol. 3, to okazja by zapoznać się z technikami miksu i masteringu, które będziemy mogli sami stosować w swoim domowym studio. Nauczymy się korzystać z podstawowych narzędzi oprogramowania Studio One 4, poznamy wtyczki UAD od Universal Audio, posłuchamy monitorów PreSonus. Warsztaty to dobra okazja by poznać innych i porozmawiać o tematach, które nas interesują.”

Warsztaty odbędą się już 31 marca tego roku w sklepie muzycznym DEMO, przy ulicy Kossaka 110a w Pile.

Więcej szczegółów
Sklep: http://www.sklepmuzycznydemo.pl
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here