[VIDEO PL] Syntezator analogowy MOOG Matriarch z obszerną video-prezentacją

0

Półmodularny syntezator MOOG Matriarch to zabawka nie dla każdego. Muzycy, którzy parają się pracą z tak bogatymi w możliwości urządzeniami z całą pewnością docenią zatem wartość dobrego, rozbudowanego instruktażu.

MOOG Matriarch to rozbudowana wersja syntezatora MOOG GrandMother. Producent nazywa go żartobliwie “katalizatorem kreatywnych pomysłów” – i nie ma w tym przekłamania. Z pomocą Matriarcha stworzycie bowiem bogate, ewoluujące patterny akordów, bez konieczności patchowania, a dzięki 90 modularnym patchpointom zyskacie również dostęp do szerokiej gamy inspirujących tekstur, nowych dźwięków i niekończących się zasobów szczęśliwych wypadków.

Jednak, żeby Wasza praca była bardziej świadoma i nie polegała tylko na owych szczęśliwych przypadkach, polski dystrybutor marki, firma Audiostacja przygotowała rozbudowaną prezentację możliwości syntezatora. Poświęćcie zatem 30 minut swojego czasu, a przekonacie się, co możecie wydobyć z tego niesamowitego urządzenia.

W tym 4-głosowym syntezatorze analogowym znajdziecie m.in. wbudowany sekwencer, arpeggiator, stereofoniczne filtry drabinkowe i stereofoniczny analogowy delay. O instrumencie pisaliśmy również w tekście Moog Matriarch! Nowy, analogowy syntezator semimodularny.

Główne cechy Matriarch to: 

  • TRYBY GŁOSOWE – Mono, duo i 4-głosowa parafonia
  • ANALOGOWY DELAY – Analogowy delay stereofoniczny z możliwością synchronizacji MIDI do 700 ms w stereo lub z powtórzeniami typu ping/pong
  • SEKWENCER – 256-krokowy sekwencer z maksymalnie 4 dźwiękami/krok i 12 zapisywanymi patternami. Można go odłączyć od Matriarch w celu współpracy z zewnętrznym sprzętem.
  • ARPEGGIATOR – Arpeggiator z wyborem trybu (Order, Forward/Backward, Random).
  • KONSTRUKCJA SEMIMODULARNA – Semimodularny syntezator analogowy – nie wymaga patchowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com/introducing-matriarch
Dystrybutor:
https://audiostacja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here