Tascam Mixcast 4 – studio podcastowe na twoim biurku

0
Tascam Mixcast 4
Tascam Mixcast 4

Wraz z nieustannie rosnącą popularnością i ilością podcastów, na rynku pojawiają się kolejne rozwiązania ułatwiające ich nagrywanie – jedną z takich kompleksowych propozycji jest nowy Tascam Mixcast 4.

Dzięki funkcjom przemyślanym specjalnie pod kątem produkcji podcastów Mixcast 4 potrafi zastąpić kilka urządzeń i uwolnić użytkownika od konieczności konfiguracji i obsługi dużo bardziej skomplikowanych zestawów sprzętowych.

Za pomocą 8 suwaków głośności możemy miksować w dowolnych proporcjach dźwięk z 4 preampów mikrofonowych, wejścia liniowego z opcją TRRS do podłączenia telefonu komórkowego, wejścia USB z komputera, urządzenia podłączonego bezprzewodowo przez Bluetooth, a także muzykę i efekty dźwiękowe wyzwalane za pomocą 8 wbudowanych, kolorowych padów. 

Odsłuch dla spikerów zgromadzonych przy stole zapewnią 4 osobno regulowane wyjścia słuchawkowe, a rozmówcy połączeni telefonicznie nie będą słyszeć nieprzyjemnego echa dzięki funkcji „Mix Minus“.

Tascam-Mixcast-4
Tascam Mixcast-4

Całość audycji możemy rejestrować bezpośrednio wewnątrz Mixcast 4 na karcie SD lub też na komputerze przez złącze USB – a każda ścieżka audio zostanie zapisana oddzielnie do dalszej edycji. W komplecie z urządzeniem otrzymamy nawet specjalną aplikację Podcast Editor na systemy MacOS, iOS i Windows, która umożliwi nam łatwe i intuicyjne nagrywanie oraz post-produkcję materiału audio nawet bez głębszej znajomości obsługi specjalistycznego oprogramowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tascam.eu/pl
Dystrybutor: https://polsound.pl

Więcej publikacji o Tascam:
https://uptone.pl/tag/tascam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj