Systemy monitorów 9.1 firmy Neumann w SAE Zurich

0

Odpowiadając na coraz większe wymagania produkcji 3D audio, Studio 1 oraz kino w SAE Zurich wyposażono niedawno w dwa systemy 9.1 firmy Neumann. W skład zestawów wchodzi dziewięć monitorów studyjnych Neumann KH 80 DSP i jeden subwoofer KH 750 DSP.

System został indywidualnie dopasowane do pomieszczenia za pomocą aplikacji Neumann.Control na iPada, dającej między innymi możliwość sterowania i zmiany ustawień monitorów w trakcie ich pracy.

Jak mówi Lasse Nipkow (wykładowca w SAE):

„Monitory Neumann wybraliśmy mając na uwadze dobre doświadczenia, jakie miałem z nimi przez lata. Wielokrotnie spotykałem je podczas wszelkiej maści warsztatów audio 3D np. w Tonmeistertagung lub AES Conventions itp. Zawsze działały cudownie i brzmiały bardzo dobrze.”

Kilka słów o monitorach użytych w SAE Zurich znajdziecie w artykułach Neumann KH 80 DSP: Jak poprawić odsłuch w studio nagraniowym? oraz NEUMANN KH 750 DSP, nowy kompaktowy subwoofer studyjny.

Instytut SAE w Zurychu oferuje programy licencjackie z zakresu inżynierii dźwięku, filmu cyfrowego i efektów specjalnych, projektowania i rozwoju stron internetowych oraz gier i animacji 3D. Jako największy prywatny instytut edukacyjny dla mediów, SAE ma ponad 40 lat doświadczenia i 55 placówek w 26 krajach na 5 kontynentach!

Więcej szczegółów
Producent: www.neumann.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here