Steve Nash i 5 najważniejszych funkcji Akai MPC Live.

0

Steve Nash to utalentowany muzyk, pianista, kompozytor, producent muzyczny i DJ, który w krótkim video mówi o najważniejszych funkcjach autonomicznej maszyny Akai MPC Live!

Koniec pisania! Teraz słuchajcie i oglądajcie!

AKAI ma absolutną rację reklamując swój produkt jako spojrzenie w przyszłość, w zupełnie inne strony aniżeli dotychczasowe centra tworzenia muzyki.
Centrum może być tylko jedno, a AKAI MPC LIVE pretenduje do miana najbardziej innowacyjnego produktu tego segmentu.

MPC LIVE to mobilne i tak jak napisałem wcześniej, w pełni autonomiczne centrum produkcyjne. Może być zasilane akumulatorowo bądź za pośrednictwem sieci elektrycznej.
AKAI stworzyło produkt tak przejrzysty i prosty w obsłudze, że pewnie dziecko w przedszkolu potrafiłoby je z powodzeniem obsłużyć.
Firma rozpieszcza swoich klientów kompleksowo. Do zakupionego sprzętu otrzymujemy również dedykowany soft w postaci AKAI 2.0 Software. To zaawansowane narzędzie pracy pozwala na miłą i łatwą pracę w studio, tak z audio jak i midi.

AKAI MPC LIVE działa w zasadzie w pełni dotykowo. Niewiele w nim wymagających siły przycisków czy pokręteł. Wszystko robimy na zasadzie delikatnego dotyku. Oczywiście pomijając 16 dynamicznych czułych na docisk padów RGB.

Więcej info:
Producent: www.akaipro.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here