Arturia RackBrute 3U i 6U: Ochronią i zasilą Twoje syntezatory modularne!

0

Uwieńczeniem ostatnich nowości marki Arturia, którymi są przedstawione wcześniej syntezatory MiniBrute 2 i MiniBrute 2S, są nowe systemy EuroRack: RackBrute 3U i 6U

RackBrute 3U i 6U to elastyczne systemy Eurorack, które zadomowią się, ochronią i zasilą Twoje syntezatory modularne. Jest to rozwiązanie dla nowoczesnego muzyka, które pozwala w łatwy sposób spakować swój sprzęt w trasę czy do występu, a wszystko to dzięki innowacyjnemu designowi, który pozwala na bezpieczną pracę Twoich modułów. Oba modele posiadają wbudowany i dedykowany moduł zasilający, a ponadto są stworzone do współpracy z nowymi syntezatorami: MiniBrute 2 i MiniBrute 2S dzięki systemowi Arturia Link.

Bez względu na to w jakiej pozycji lubisz pracować – na wprost modułu, pod kątem lub stojąc – RackBrute zapewnia wszystkie te rozwiązania. Pozwala także na złożenie całego modułu w celu zachowania bezpieczeństwa w podróży.

RackBrute to solidny system. Połączenie metalowej obudowy z elementami drewna i plastiku zapewnia jak najwyższą jakość i komfort pracy. Dodatkowa torba do podróży RackBrute Travel Bag gwarantuje dodatkową ochronę.

RackBrute idealnie współgra z różnymi systemami modularnymi, lecz w dużej mierze został stworzony do tego aby współpracować z najnowszymi syntezatorami Arturii. Teraz, dzięki systemowi Arturia Link w bardzo łatwy sposób można stworzyć przenośny i dopasowany do potrzeb muzyczny ekosystem.

Główne cechy:

  • Solidna obudowa z aluminium i metalu
  • Wygodny uchwyt dla komfortowej podrózy
  • Elastyczny layout dopasowany do różnych potrzeb
  • Moduł zasilający: 1600mA +12V output, 1600mA -12 output i 900mA +5V output. 5HP width.
  • Miejsce na 32 modułów
  • System Link: podłącz się do kolejnego RackBrute aby zwiększyść możliwości; tak samo z MiniBrute 2 lub MiniBrute 2S, aby stworzyć muzyczny ekosystem

Więcej info:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here