Sprzęt marki Neumann z nominacjami do nagród NAMM TEC Awards 2024!

269
Neumann-NAMM-TEC-Awards-2024-Finalist

Marka Neumann ma kolejne powody do dumy! Tym razem, aż 3 produkty, w trzech różnych kategoriach sprzętowych, znalazły się w grupie finalistów do prestiżowych nagród branży pro audio – TEC Awards 2024 – których zwyciezców poznamy pod koniec stycznia. Jesteście ciekawi, które modele znalazły się w tej elitarnej czołówce?

Neumann to renomowana, niemiecka marka, znana głównie z produkcji wysokiej jakości mikrofonów, monitorów studyjnych, słuchawek studyjnych, a od niedawna także pierwszego interfejsu audio. I to właśnie m.in. on znalazł się w ścisłej grupie finalistów prestiżowych nagród TEC Awards, których zwycięzców poznajemy podczas największych targów muzycznych na świecie NAMM Show. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-28 stycznia w Anaheim w Kalifornii, a laureatów TEC Awards poznamy 27 stycznia.

Jak wspomnieliśmy, produkty Neumanna znane są z wyjątkowej jakości wykonania i doskonałego brzmienia, co sprawia, że są cenione przez profesjonalistów na całym świecie. Firma kontynuuje rozwój i innowacje, starając się sprostać wymaganiom coraz bardziej rozwijającego się rynku profesjonalnego nagrywania dźwięku, a efektem tego są coroczne premiery nowych produktów, które zostały także zauważone i docenione przez grono specjalistów wyłaniających finalistów TEC Awards.

Przedstawiamy zatem finalistów marki Neumann:

Neumann MT 48 w kategorii “COMPUTER AUDIO HARDWARE”

Neumann-MT-48

Nie ma wątpliwości, że stworzony prze Neumanna interfejs audio MT 48 jest rozwiązaniem wyjątkowym i ciężkim do porównania z innymi rozwiązaniami na rynku szczególnie jeżeli chodzi o wyobrażenie dotyczące biurkowych interfejsów audio. Jest to bez wątpienia produkty unikalny i wyjątkowy pod względem parametrów i funkcjonalności, który powinien rozważyć każdy, kto oczekuje rozwiązania bezkompromisowego i jednocześnie niezwykle mobilnego. Mieliśmy okazję go przetestować, a nasza recenzja oraz materiał video dostępny jest TUTAJ.

Neumann M 49 V Set w kategorii “MICROPHONES – RECORDING”

Neumann-M-49-V_uptone

Neumann M 49 V to dokładne odwzorowanie oryginalnego M 49, z poprawionymi szczegółami (takimi jak odstęp sygnału od szumu czy odporność na zakłócenia), płynnie zmienianą charakterystyką kierunkową (od omni, przez różne formy kardioidy, po ósemkę), wraz z dedykowanym przedwzmacniaczem. Wszystko wyprodukowane i ręcznie montowane w Niemczech. Więcej informacji na jego temat znajdziecie TUTAJ.

Neumann KH 150 w kategorii “STUDIO MONITORS”

Neumann KH 150

Neumann KH 150, to sterowany procesorem DSP monitor z dwoma wzmacniaczami (100 W – tweeter / 145 W – woofer) wyposażony jest w ten sam głośnik wysokotonowy o wysokiej rozdzielczości, co wszystkie monitory studyjne Neumanna, oraz nowo opracowany 6,5-calowy głośnik niskotonowy z ultraniskimi zniekształceniami i wysoką zdolnością SPL. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Poznajcie finalistów NAMM TEC Awards 2024!