Sontronics Voicecasting Pack: kompletny zestaw do podcastingu

248
Sontronics-Voicecasting-Pack

Sontronics Voicecasting Pack to nowy, kompletny zestaw dedykowany dla podcasterów, streamerów, a także muzyków. Znajdziemy w nim uznany mikrofon Podcast Pro, statyw mikrofonowy Elevate, a także kable i akcesoria. Razem tworzą wartościowy pakiet, który sprawi, że możemy nagrywać lub streamować w ciągu kilku sekund.

Sercem zestawu jest oczywiście uznany i wielokrotnie nagradzany, ręcznie robiony w Wielkiej Brytanii mikrofon – Podcast Pro. Stał się on dość szybko jednym z popularniejszych modeli wybieranych przez podcasterów, prezenterów radiowych, artystów podkładających głos, graczy czy muzyków na całym świecie.

podcastpro

Czysta reprodukcja dźwięku, wewnętrzny popfiltr (aby utrzymać popy i sybilanty na minimalnym poziomie) do tego wąska charakterystyka (aby skupić się na Twoim głosie, a nie na szumie z otoczenia) to cechy, za które polubiono ten mikorofon. Do tego możemy wybrać go w jednym z siedmiu kolorów, a do tego możemy być spokojni o jego bezproblemowe działanie, gdyż  objęty jest dożywotnią gwarancją!

W zestawie Voicecasting Pack znajdują sią również wielopozycyjny statyw biurkowy Elevate, który zaciska się na biurku lub dowolnej powierzchni roboczej. Można go również przymocować na stałe za pomocą dostarczonych mocowań.

voicecasting-pack

Do tego niezbędny zestaw wysokiej jakości kabli. Kabel XLR-USB (3 metry) pozwala na podłączenie mikrofonu bezpośrednio do komputera, natomiast kabel XLR-XLR (3 metry) umożliwia użycie mikrofonu z interfejsem lub mikserem.

Więcej szczegółów
Producenthttp://www.sontronics.com
Dystrybutorhttps://audiotechpro.pl