Słuchawki Austrian Audio Hi-X65 z nagrodą TEC Award 2022

1
Austrian-Audio-Hi-x65-TEC-Award-2022

Austrian Audio jest dumnym laureatem tegorocznej nagrody TEC, przyznanej za wybitne osiągnięcia techniczne w kategorii Headphone/Earpiece Technology. Poznajcie profesjonalne słuchawki do miksowania i masteringu model Hi-X65.

Martin Seidl, dyrektor generalny Austrian Audio, podczas NAMM Show 2022 odebrał nagrodę za cieszące się uznaniem krytyków profesjonalne słuchawki nauszne Hi-X65. Przypomnijmy, że model ten miał premierę w ubiegłym roku i jest już dostępny w sprzedaży. Szerzej opisywaliśmy je TUTAJ.

“Jestem bardzo wzruszony. Byliśmy już wcześniej nominowani i znaleźliśmy się w gronie finalistów, ale po raz pierwszy zdobyliśmy tę prestiżową nagrodę. Dla młodej firmy, jaką jest Austrian Audio, to bardzo wiele znaczy.”

– powiedział Martin Seidl

Austrian-Audio-Hi-X65

Słuchawki Austrian Audio Hi-X65 zostały zaprojektowane jako profesjonalne słuchawki monitorujące do miksowania i masteringu, ale otwarta konstrukcja nauszna i przetwornik o dużym skoku membrany zapewniają absolutnie przezroczysty dźwięk. Inżynierowie dźwięku doceniają dokładne odtwarzanie basów oraz otwarty, precyzyjny dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który ułatwia wykrywanie błędów i sprawia, że miksowanie i mastering stają się przyjemnością.

Austriacka firma Austrian Audio powstała w 2017 roku po zamknięciu AKG w Wiedniu. Inżynierowie postanowili stworzyć coś nowego, ambitnego i szanującego swoje dziedzictwo. Austrian Audio rozpoczęło działalność z podstawowym zespołem poprzednich pracowników AKG, wnosząc do nowej firmy 350 lat skumulowanego doświadczenia inżynierskiego.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj