Jedna minuta dla firmy Genelec!

0

Kontynuując obchody 40-lecia, Genelec przygotowuje cykl jednominutowych materiałów video związanych z ich marką. Z filmów dowiemy się nie tylko gdzie, ale i jak produkowane są jedne z najlepszych monitorów studyjnych na świecie. Obejrzyjcie, bo warto!

Jeśli interesuje Was jak produkowane są monitory Genelec, jacy ludzi je robią i jakie cele przyświecają twórcom marki, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na serię filmów o Genelec. W tym roku firma obchodzi swoją 40 rocznicę istnienia, co stało się genialną okazją do pokazania marki Genelec zza kulis.

Pamiętajcie, że w kanałach social media (Facebook, Instagram firmy Genelec), trwa kampania promująca 40 rocznicę marki. Zatem wszystkich, którzy są użytkownikami sprzętu Genelec zachęcamy do dzielenia się wspomnieniami i doświadczeniami oznaczając posty hashtagiem #Genelec40th. W ciągu tego roku, Genelec będzie też publikował filmy z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości firmy. Dodatkowo, książka z okazji 40 rocznicy działalności przedstawi nowe spojrzenie na ostatnie cztery dekady.

Więcej info:
Producent: www.genelec.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj