Serato TR-SYNC, czyli nowe ułatwienia i możliwości!

0

Serato TR-SYNC to najnowszy dodatek w oficjalnej już aktualizacji Serato DJ Pro 2.1.1 , która pozwala m.in. synchronizować tempo z automatami perkusyjnymi serii TR marki Roland. Zobaczcie jak sprawnie przeprowadzić aktualizację i jakie możliwości kryją się pod tą funkcją!

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Serato DJ Pro 2.1.1 wprowadza funkcję TR-SYNC, która pozwala automatycznie synchronizować tempo automatów perkusyjnych serii TR (TR-8S, TR-8, TR-08 i TR-09) podłączonych do komputera, z utworami odtwarzanymi za pośrednictwem Serato DJ Pro. Co ważne, działa to w obie strony. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników, gdyż do tej pory, aby wzbogacić swoje sety, musieli konfigurować sync samodzielnie, lub ręcznie dostosować tempo.

A jak to wszystko wygląda w praktyce? Zobaczcie!

Jak widać po raz kolejny, współpraca firmy Roland i Serato to bez wątpienia dobry i skuteczny kierunek działań obu firm. Przykładem mogą tu być świetne kontrolery Roland DJ-808DJ-505 i DJ-202, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością w środowisku dj-skim.

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl
https://serato.com/dj/pro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here