SENNHEISER HD 200 PRO, czyli jak brzmią PROfesjonalne słuchawki za 250 zł?

1

Cena ich jest zdecydowanie poniżej tzw. półki profesjonalnej, jednak magiczne “PRO” w nazwie sugerowałoby na przeznaczenie… No właśnie… Jak jest w rzeczywistości? Zapraszamy na krótką recenzję modelu SENNHEISER HD 200 PRO od Maćka Polańskiego z musoneo.com!

Przypomnijmy także, że model ten jest zdobywcą prestiżowej nagrody NAMM TEC Awards 2018 w kategorii słuchawek. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Sennheiser HD 200 PRO to jedne z najtańszych słuchawek tej renomowanej marki, które są przeznaczone dla właścicieli małych studiów nagrań. Solidna, zamknięta konstrukcja ma zapewnić znakomitą izolację od dźwięków otoczenia, a wygodne nauszniki sprawić, że wielogodzinna praca będzie komfortowa. Czy rzeczywiście HD 200 zapewniają na tyle szczegółowy dźwięk, by za ich pomocą ocenić miks utworu muzycznego, jak przekonuje producent?

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawa opinia słuchawek pod kątem użytkowania w domowym studio. Fajnie byłoby dodać coś jeszcze o ich parametrach np. średnica przetwornika, max. moc, impedancja, rodzaj materiału padów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here