SE Electronics NEOM USB: Wielozadaniowy mikrofon pojemnościowy USB!

285
SE-Electronics-NEOM-USB

SE Electronics przedstawia NEOM USB. Ten najnowszy mikrofon pojemnościowy USB, kompatybilny jest z urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi. Posiada niezwykle niską latencję oraz wszystkie niezbędne funkcje do profesjonalnego użytku.

SE Electronics NEOM USB charakteryzuje się najniższą latencją w swojej klasie oraz monitorowaniem słuchawek z zerowymi opóźnieniami. Jak zapewnia producent, mikrofon oferuje niezwykle czysty zarówno podczas sesji studyjnych jak i transmisji na żywo. NEOM USB jest jedynym mikrofonem USB w swojej klasie, który jest kompatybilny z urządzeniami Mac, Windows, iOS i Android, z niestandardowym sterownikiem ASIO dla dodatkowej kontroli w systemach Windows.

Jak informuje dystrybutor, firma Audiostacja, mikrofon kosztuje 950 PLN i jest już dostępny w sprzedaży.

„Absolutnie KOCHAM jakość i łatwość użycia mikrofonu NEOM. Jak niesamowite jest posiadanie tego potężnego narzędzia, które podłącza się tak łatwo bez interfejsu z tak wysokiej jakości możliwościami nagrywania!”

Tina Guo, nominowana do nagrody Grammy wiolonczelistka i kompozytorka, Sony Artist, Hans Zimmer.

Renomowana konstrukcja kardioidalnej kapsuły pojemnościowej firmy sE

Oparta na renomowanych mikrofonach pojemnościowych SE, dostosowana do potrzeb kapsuła kardioidalna 16 mm (2/3″) w NEOM USB zapewnia czystość i ostrość dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowany, aby uchwycić więcej Ciebie i mniej niechcianych odbić z pomieszczenia, aby uchwycić moment bez wysiłku i z imponującą jakością dźwięku.

Kompatybilność plug-and-play w urządzeniach przenośnych i stacjonarnych

Dzięki zintegrowanemu portowi USB typu C, NEOM USB może pochwalić się 24-bitową rozdzielczością i częstotliwością próbkowania do 192 kHz, co stanowi konkurencję dla wiodących interfejsów USB na rynku. NEOM USB to rozwiązanie typu plug-and-play, które dotrzymuje tempa kreatywności, do natychmiastowego użycia na komputerach Mac, Windows, iOS lub Android.

SE-Electronics-NEOM-USB_uptone

Wybierz swój własny miks monitorowy bez wpływu na nagranie lub występ na żywo

Poprzednie mikrofony USB utrudniały regulację poziomu dźwięku w słuchawkach i monitorowanie. NEOM USB umożliwia usprawnioną kontrolę nad monitoringiem audio dzięki dwóm oddzielnym pokrętłom do zwiększania lub zmniejszania głośności słuchawek, mikrofonu i poziomu odtwarzania niezależnie od siebie. NEOM USB umożliwia pełną kontrolę nad tym, co słyszysz oraz nad poziomem każdego źródła dźwięku – wyrafinowane sterowanie monitorowaniem umożliwia regulację poziomu dźwięku w słuchawkach, zapewniając przejrzystość podczas szybkich transmisji na żywo i nagrań.

Zbudowany z myślą o twórcach treści, streamerach, podcasterach i muzykach. Charakteryzuje się najniższymi opóźnieniami w swojej klasie oraz nowoczesnym wyglądem. NEOM USB: Po prostu podłącz i twórz, nagrywaj lub nagrywaj LIVE w dowolnym miejscu i czasie – i zabrzmij jak profesjonalista!

SE-Electronics-NEOM-USBW zestawie z mikrofonem znajdziemy:

  • metalowa podstawka
  • klips do mikrofonu
  • adapter do gwintu
  • kabel USB-C do USB-A

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów sE Electronics: TUTAJ