Roli Songmaker Kit – zestaw dla nowoczesnego producenta

0

Studio zaczyna pękać w szwach od ton nagromadzonych klawiatur sterujących, padów perkusyjnych i wszystkiego, co wydaje się być konieczne przy produkcji muzyki? Rozwiązaniem jest Roli Songmaker Kit.

To tak proste, że już chyba łatwiej się nie da. Dzięki połączeniu trzech elementów firma Roli stworzyła rozwiązanie idealne dla profesjonalnych i amatorskich producentów muzycznych.

Sercem Roli Songmaker Kit jest klawiatura Seabord Block. Dzięki jej ultranowoczesnemu interfejsowi łatwo nagracie dowolną melodię. Warstwę rytmiczną dodacie za pośrednictwem Lightpad Block M, a nad wszystkim czuwać będzie kontroler Loop Block. Instrumenty umieszczone są w ochronnym etui o nazwie Snapcase, dzięki któremu z łatwością można je przenieść w dowolne miejsce. Jeśli zatem wena dopadnie was na ławce w parku, kawiarni, czy w pociągu, wystarczy wziąć komputer z dedykowanym oprogramowaniem, zestaw Songmaker Kit i odpłynąć na fali muzyki.

Co do samego oprogramowania, do obsługi Songmaker Kit świetnie nadaje się m.in. dołączony do zestawu Equator, czyli dedykowany syntezator MIDI Polyphonic Expression.

Możliwości Roli Songmaker Kit prezentuje film zamieszczony poniżej.

Więcej info:
Producent – www.roli.com/products/blocks/songmaker-kit
Dystrybutor – www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj