Roland TR-8S z potężną aktualizacją v2.0 i nowymi możliwościami! [VIDEO]

1

Roland ogłosił darmową aktualizację oprogramowania do wersji 2.0 do swojej maszyny perkusyjnej TR-8S Rhythm Performer. Ten rozbudowany automat perkusyjny zyskał przede wszystkim zupełnie nowy silnik syntezy FM, efekty i funkcje usprawniające przepływ pracy w działaniach kreatywnych i live!

Jak zaznacza sam producent, największym, a może też najważniejszym elementem tej aktualizacji oprogramowania jest silnik syntezy FM, który daje twórcom muzyki dostęp do szeregu nowych brzmień syntezatorowych dla automatu perkusyjnego i może być łączony z klasycznymi dźwiękami i samplami TR.

Pobierz darmową aktualizację TUTAJ: https://www.roland.com/pl/products/tr-8s

Marka zachęca do „srebrzystych metalicznych uderzeń” i „bogatych harmonicznie dźwięków perkusyjnych” w arsenale silnika syntezatora, oferując dalszą transformację dźwięku za pomocą elementów sterujących głębią FM, współczynnikiem i sprzężeniem zwrotnym – a także kontrolerem Morph, który pozwala przejrzeć szereg wariacji dźwiękowych, manipulując szeroko głębią, proporcją oraz wybrzmieniem FM za pomocą prostych ruchów pokrętła.

Do TR-8S dodano także kilka nowych efektów, w tym saturator, przesunięcie częstotliwości, modulator pierścieniowy i rozproszenie. Odpowiednie parametry można przypisać do potencjometrów sterujących urządzenia w celu szybkiego dostępu. Nowa opcje wydajności dodane w wersji 2.0 obejmują funkcje przeładowania zarówno całych patternów, jak i poszczególnych paramwtrów, pozwalając na szybkie przywrócenie ich do wcześniej ustalonych stanów. Nowa możliwości będą z pewnością przydatne zarówno na scenie, jak i w studio, zarówno jako sposób na szybkie przeskakiwanie między konkretnymi ustawieniami, jak i gwarancja bezpieczeństwa szybkiego powrotu, zachęcająca do większej eksploracji dźwięku.

Szczegółowy opis wszystkich możliwości maszyny perkusyjnej Roland TR-8S znajdziecie na dedykowanej, polskojęzycznej stronie producenta: https://www.roland.com/pl/products/tr-8s

Zapraszamy do prezentacji video nowych możliwości Roland TR-8S:

Poniżej jeszcze próbka możliwości brzmieniowych:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here