Roland Beat Sync Maker na iOS!

0

Roland wypuszcza kolejną aplikacją na smartfony, mającą uatrakcyjnić nasze filmy. Poznajcie Roland Beat Sync Maker!

Profesjonalne teledyski EDM i DJ często zawierają imponujące efekty wizualne i zmiany scen, które są zsynchronizowane z rytmem. Do tej pory wykorzystanie tych technik we własnych produkcjach wymagało edytora komputerowego i kilku poważnych umiejętności technicznych. Aplikacja Roland Beat Sync Maker na iOS to wszystko zmienia, pozwalając przenieść profesjonalny look do filmów ze smartfona przy niewielkim wysiłku. Zamiast polegać wyłącznie na stałych ujęciach, które koncentrują się na rękach nad automatami perkusyjnymi, kontrolerami i syntezatorami, możesz teraz natchnąć swoją muzykę efektami wizualnymi, które sprawią, że Twoje filmy będą bardziej wciągające dla szerszej publiczności.

Beat Sync Maker automatycznie wykrywa uderzenia w występie i dodaje różnego rodzaju efekty wideo, które pozostają w idealnym zgraniu z muzyką. Idąc dalej, możesz także przenieść klipy filmowe z urządzenia za pomocą funkcji 2-Video Mix w aplikacji. Prosty i kreatywny proces umożliwia przekształcenie filmu w kilka minut, zapisanie go na urządzeniu i opublikowanie w mediach społecznościowych.

Beat Sync Maker jest do pobrania bezpłatnie ze sklepu App Store i obsługuje eksportowanie filmów o długości do 30 sekund. Wyprodukuj dłuższe filmy, przechodząc na pełną wersję za pośrednictwem zakupu w aplikacji lub podłączając go do jednego z mikserów ROLAND GO:MIXER lub GO:MIXER PRO, które automatycznie odblokowują wszystkie funkcje aplikacji bez potrzeby zakupu pełnej wersji.

Aplikacja do pobrania ze sklepu AppStore

Więcej szczegółów: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here