Revelator io24: Najnowszy interfejs audio do nagrywania i streamingu już dostępny!

0
PreSonus Revelator io24
PreSonus Revelator io24

PreSonus przedstawia swój najnowszy i niezwykle wszechstronny interfejs audio/MIDI przeznaczonym zarówno do nagrywania jak i do streamingu. Na pokładzie m.in. profesjonalne preampy, zaawansowany procesor DSP i wiele więcej… Poznajcie Revelator io24!

Najnowszy Revelator io24 obsługuje częstotliwość próbkowania do 96 kHz i posiada pełny Fat Channel ze stołów cyfrowych StudioLive z filtrem górnoprzepustowym, 4-pasmowym korektorem parametrycznym, kompresorem, bramką i limiterem.

presonus-revelator-io24
PreSonus Revelator io24

Kiedy chcesz nagrywać, Revelator io24 działa jak interfejs audio z wbudowanym procesorem DSP. Dodatkowe efekty głosowe obejmują doubler, de-tuner, vocoder, modulator pierścieniowy, filtry i delay, które można włączać do sygnału audio, aby stworzyć szalone efekty.

PreSonus Revelator io24
PreSonus Revelator io24

Wokaliści i gitarzyści docenią szynę pogłosową, która pozwala na dodanie odpowiedniego poziomu ambientu do miksów monitorowych lub transmitowanych występów na żywo. Kiedy chcesz przesyłać sygnał streamingowy, wystarczy włączyć tryb Stream Mix, a Revelator io24 stanie się najprostszym w obsłudze mikserem streamingowym.

presonus-revelator-io24
Presonus Revelator io24

Poza dwoma wejściami typu combo na przednim panelu, urządzenie wyposażono także w 2 wyjścia audio TRS, wyjście słuchawkowe, MIDI oraz USB-C odpowiedzialne zarówno za przesył danych jak i zasilanie.

Interfejs jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena wynosi ok. 595 Pln.

A teraz wisienka na torcie! Ten nietuzinkowy interfejs wyposażony jest w Studio One 5 Artist (w polskiej wersji językowej) oraz Studio Magic – potężne oprogramowanie o wartości ponad 4 500 zł!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej publikacji PreSonus: https://uptone.pl/tag/presonus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj