Reprodukcja niskich częstotliwości z subwooferami KRK Systems

0
KRK-Systems-Subwoofers

Miksujesz w systemie 2.1, 5.1? A może potrzebujesz w swoim studiu więcej niskich częstotliwości? W każdej z tych sytuacji olbrzymią pomocą będą subwoofery. Dziś sprawdzimy co w gamie kolumn niskotonowych ma do zaoferowania marka KRK Systems, a także sprawdzimy jak okiełznać niskie tony w studiu muzycznym.

Subwoofery są jednym z produktów KRK Systems, które od lat wybiera szerokie grono profesjonalistów. Wraz z najnowszą generacją, rozszerzono pasmo przenoszenia niskich częstotliwości aż do granicy słyszalnej przez ludzi. Bez względu na to, czy miksujesz w systemie 2.1, 5.1, czy potrzebujesz w swoim systemie więcej częstotliwości niskotonowych, produkty KRK Systems będą olbrzymią pomocą w zapewnieniu pożądanego odbioru dolnego rejestru. Co więcej, zapewnią żywszy, klarowniejszy i pełniejszy dźwięk w odtwarzanych przez Ciebie miksach.

KRK-Systems-Subwoofers_uptone

Co je wyróżnia?

  • Obudowa o dużej wytrzymałości – Subwoofery KRK mają wzmocnioną obudowę z MDF dla maksymalnej wytrzymałości i trwałości.
  • Frontowy bass reflex – Przedni port został zaprojektowany tak, aby zapewnić rozszerzenie niskich częstotliwości przy jednoczesnym zmniejszeniu sprzężenia granicznego. Jego unikalny kształt zapewnia brak turbulencji portu.
  • Dobrze współgrają z odsłuchami – Dedykowana zwrotnica i opcjonalny filtr górnoprzepustowy sprawiają, że subwoofery KRK są idealnym uzupełnieniem aktywnych monitorów. Od miksowania i masteringu po projektowanie dźwięku, emisję i produkcję muzyczną.
  • Przełącznik nożny Bypass (opcjonalny) – Przełącznik nożny bypass umożliwia szybkie wyciszenie subwoofera i wysłanie pełnozakresowego dźwięku do monitorów odsłuchowych.

KRK-S8_4

Przypomnijmy, że w ofercie marki KRK znajdziemy cztery modele subwooferów. Są to S8.4S10.4S12.4 i 12sHO, różniące się mocą, średnicą głośnika i co za tym idzie pasmem przenoszenia.

KRK-S8_4

Zapraszamy Was także do poniższego materiału video, w którym Tomasz Wróblewski z kanału 0db.pl przygotował ciekawy materiał tłumaczący kompleksowo zagadnienia związane z przetwarzaniem niskich częstotliwości, ustawienia subwoofera itd. Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.krkmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

CZYTAJ TAKŻE:

KRK Classic 8 – duże monitory za nieduże pieniądze [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj