Profesjonalny gramofon Numark NTX1000

0

Firma Numark jest przekonana, że tym produktem zapewni każdemu profesjonalnemu użytkownikowi nie tylko produkt skończony, dopracowany w każdym calu. Jest przekonana, że NTX1000 to gramofon, dzięki któremu praca stanie się również świetną zabawą.

Numark świetnie odczytuje potrzeby profesjonalnego użytkownika gramofonów wykorzystującego popularność winyli na koncertach i imprezach DJów. NTX1000 ma dać wszystko, czego szukasz. To absolutnie bezkompromisowy gramofon z napędem bezpośrednim, który oferuje wszystkie funkcje i wydajność wymaganą przez profesjonalnego DJ’a.

Numark NTX1000 ma niewiarygodny wręcz moment rozruchu sięgający 4,0 kg. Wyposażony został również w ramię w kształcie litery S z regulacją wysokości, tłumienie drgań i system Anti-Skate zapewniający dokładne śledzenie i precyzyjny wybór utworu. NTX1000 umożliwia głęboką personalizację i dostosowanie wydajności za pomocą regulowanej kontroli start/stop. Firma zapewnia, że zakres skoku zmiennego (pitch) ± 8, 16 i 50% umożliwia uzyskanie doskonałego efektu. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana izolacja NTX1000 jest odporna na sprzężenia zwrotne i zewnętrzne wibracje, nawet w głośnym, basowym środowisku.

Więcej informacji na stronie producenta www.numark.com i stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here