Prezentacja słuchawek Zildjian Professional In-Ear Monitors

0

Profesjonalne słuchawki douszne Zildjian pełnią funkcję monitorów i słuchawek studyjnych dedykowanych nie tylko perkusistom ale i muzykom grającym na innych instrumentach. Dziś mamy dla Was pierwszą obszerną prezentację tych słuchawek, którą przygotował perkusista Stephen Taylor.

O słuchawkach Zildjian Professional In-Ear Monitors pisaliśmy już w tekście przy okazji tegorocznych targów Namm Show 2019 zatytułowanym Zildjian wprowadza pierwsze profesjonalne słuchawki douszne!

Dziś mamy dla Was przygotowaną przez znakomitego perkusistę, Stephena Taylora, pierwszą tak obszerną prezentację Zildjian Professional In-Ear Monitors. Ich konstrukcja oraz komfort w użytkowaniu sprawiają, że są świetnym wyborem nie tylko do pracy na scenie ale i w studiu, nie ustępując miejsca bardziej znanym modelom z segmentu.

Kilka szczegółów dotyczących słuchawek:

Słuchawki wyposażono w system Dual Dynamic Driver, odpowiedzialny za bardzo dobre i selektywne przenoszenie całego pasma częstotliwości przy wszystkich zastosowaniach muzycznych. Od występów na żywo i nagrywania, po ćwiczenia i tradycyjne słuchanie muzyki. Dla wygody i optymalnej izolacji akustycznej w komplecie znajdują się miękkie, silikonowe ergonomiczne wkładki douszne SpinFit, w rozmiarach medium i large. W komplecie znajdziemy również czyścik, przejściówkę jack 1/4″ oraz futerał.

Więcej szczegółów
Producent: https://zildjian.com
Dystrybutor: https://www.musik-meyer-ce.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj