NAMM2019: Zildjian wprowadza pierwsze profesjonalne słuchawki douszne!

0

Zildjian ZIEM1 to pierwszy w ofercie producenta model profesjonalnych odsłuchów dousznych dedykowany muzykom do pracy na scenie, w studio oraz podczas ćwiczeń.

Zildjian nie wspomina nic, aby był to model dedykowany wyłącznie perkusistom. Czy to pierwszy krok w nowych podbojach po nieznanym producentowi terytorium? 🙂

Jak czytamy na stronie producenta, słuchawki zostały wyposażone w system Dual Dynamic Driver, który ma być odpowiedzialny za bardzo dobre i selektywne przenoszenie całego pasma częstotliwości przy wszystkich zastosowaniach muzycznych. Od występów na żywo i nagrywania, po ćwiczenie i słuchanie muzyki. Dla wygody i optymalnej izolacji akustycznej, w komplecie znajdują się miękkie, silikonowe, ergonomiczne wkładki douszne SpinFit, w rozmiarach medium i large. W komplecie znajdziemy także czyścik, przejściówkę jack 1/4″ oraz porządny futerał.

“Nowe słuchawki douszne Zildjian zapewniają muzykom uniwersalne rozwiązanie monitorujące z szerokim dołem, szczegółowym zakresie średnim i gładkiej górze” – mówi Mike Sutton z firmy Zildjian. “Dodatkowo, dzięki zastosowaniu końcówek dousznych SpinFit, które mają zakres ruchu 360 stopni, będziesz miał większy komfort i izolację w porównaniu z tradycyjnymi końcówkami dousznymi.”

Więcej szczegółów:
Producent: https://zildjian.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here