PreSonus Studio One w wersji 4.6! Jakie zmiany i dodatki?

0

Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy o wypuszczeniu przez PreSonus aktualizacji popularnego programu DAW – Studio One do wersji 4.6. Jeśli jeszcze nie poznaliście wszystkich udogodnień jakie czekają na Was w najnowszej wersji to zapraszamy do poniższej publikacji.

Najnowsza wersja Studio One 4.6 to przede wszystkim nowy i ulepszony Ampire, istotne ulepszenia edytora patternów oraz znaczące aktualizacje po stronie przeglądarki. Wymyślono także całkowicie od nowa Exchange i pojawiło się mnóstwo ulepszeń niedających się skategoryzować!

Najważniejsze zmiany:

  • Gruntownie przeprojektowano symulator wzmacniaczy gitarowych Ampire. Dodano też symulacje pięciu klasycznych stompboksów i pięć nowych odpowiedzi impulsowych (IR) kolumn.

  • Lifting przeszła przeglądarka (Browser). Teraz działa jeszcze szybciej i ma nowy, bardzo atrkacyjny widok Gallery.

  • Od nowa wymyślono Exchange. To miejsce, w którym możesz m.in. przeglądać, pobierać, recenzować treści współdzielone przez społeczności użytkowników Studio One.
  • Istotnie poprawiono edytory Pattern i Aranger. Patterny melodyczne i perkusyjne pozwalają na zróżnicowanie długości poszczególnych nut o więcej niż długość jednego kroku. Każdy krok w patternie może mieć indywidualną wartość opóźnienia. Ścieżki aranżera uzyskały lepsze wsparcie dla wprowadzonych zmian tempa i metrum, nawet w przypadku korzystania ze schowka.

  • A teraz gratka dla podcasterów! Dodano szablon Podcast Production do nagrań lektorskich oraz nową stronę Makro Toolbar z makrami dostosowanymi do potrzeb producentów audiobooków.

Na tym nie koniec!

Producent dodał nowe wygodne skróty klawiaturowe. Zaktualizowana instrukcja w języku polskim. Usprawnienia po stronie dopasowania tempa dla pętli. Nowe widoki galerii do przeglądania korektorów i kompresorów Fat Channel. Ulepszona obsługa dopasowywania tempa w czasie rzeczywistym dla edytora Presence XT…. I dużo, dużo więcej!

Pamiętajcie! Studio One ma polski interfejs użytkownika i polską instrukcję, więc praca w programie jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza!

Chciałbyś kupić DAW Studio One?
Wybierz wersję dla siebie.
Poniżej sugerowane ceny detaliczne brutto:
• Studio One 4 Professional: 1495 zł
• Studio One 4 Artist: 375 zł
• Upgrade z wersji Artist do Studio One 4 Professional: 1125 zł

Studio One 4 kupicie w dobrych sklepach muzycznych.

Chciałbyś wersję bezpłatną Studio One?

Audiostacja, dystrybutor marki PreSonus w Polsce, ma dla Was ciekawą ofertę promocyjną. Jest nią bezpłatna wersja Studio One Artist. Otrzymasz ją, gdy kupisz kartę, kontroler DAW (seria Faderport) lub mikser PreSonusa.

Więcej szczegółów
Producent: https://shop.presonus.com/Studio-One
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/presonus-studio-one-4-6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj