PreSonus prezentuje hybrydowy mikser StudioLive AR22.

0

Firma PreSonus przedstawiła światu swój największy hybrydowy mikser – StudioLive AR22.

StudioLive AR22 jest 22-kanałowym mikserem mającym ułatwić mixowanie i nagrywanie koncertów, produkcji studyjnych, prób zespołowych, podcastów i wielu innych. Jest banalnie prosty w obsłudze, zaskakująco lekki (niecałe 8kg) i jednocześnie bogaty w funkcje i wyposażony w analogowe połączenia i narzędzia cyfrowe.

Konsoleta posiada 12 kanałów mono i 5 stereo z 60 mm faderem, wejścia XLR, jack, regulację czułości, filtr górnoprzepustowy oraz regulację poziomu wysyłki FX, AUX (MON1, MON2), głośności i położenia w panoramie oraz przyciski MUTE i PFL. Ponadto niektóre z kanałów wyposażono w osobne funkcje (np. wejście cinch czy obsługa urządzeń bluetooth). Urządzenie może być również zasilaczem phantomowym +48V dla mikrofonów pojemnościowych. StudioLive AR22 do komputera podłącza się za pośrednictwem USB 2.0.

Oprócz konsolety, w zestawie znajdują się programy Studio One 3 Artist i Capture, dodatkowo po rejestracji urządzenia użytkownicy dostają dostęp do siedmiu wtyczek VST/AU/AAX – Studio Magic Plug-in Suite.

Szczegóły i parametry techniczne StudioLive AR22 znajdziecie na www.presonus.com  oraz niebawem na stronie polskiego dystrybutora, firmy  www.audiostacja.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here