PreSonus PD-70 Dynamic Broadcast Microphone

0

W obecnych czasach coraz bardziej doceniamy urządzenia, pozwalające na sprawne prowadzenie podcastów, płynny udział w wideokonferencjach czy innych zdalnych “przyjemnościach”, które od prawie roku stały się dla większości z nas niechcianą codziennością. Dziś prezentujemy PreSonus PD-70 Dynamic Broadcast Microphone, przeznaczony właśnie dla osób, których życie i praca przeniosły się do internetu.

PreSonus PD-70 to dynamiczny mikrofon boradcastowy o charakterystyce kardioidalnej. Konstrukcja mikrofonu ma zapewniać czytelny przekaz przy jednoczesnym ograniczeniu zakłóceń mechanicznych, poszumów i innych tzw. artefaktów. Producent zapewnia, że PD-70 jest świetnym wyborem dla lektorów, ale może być także stosowany w konfiguracji z basem i gitarami, tomami, werblami i wieloma innymi instrumentami.

PreSonus PD-70 cechuje się m.in. charakterystyką kardioidalną i pasmem przenoszenia w zakresie 50 Hz-20 kHz. Kapsuła mikrofonu posiada zintegrowany filtr przeciwpodmuchowy, a w zestawie dostajemy także dedykowany uchwyt.

Przybliżona cena mikrofonu to ok. 650 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com/
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here