PreSonus FaderPort 16. Nowy wielozadaniowy kontroler DAW

0

Sprzęt PreSonus, to zawsze kwintesencja funkcjonalności i świetnego wykonania. Nie inaczej jest z nowym, większym FaderPort 16, dającym jeszcze więcej możliwości kontroli niż mniejsi przedstawiciele serii.

Za komunikację FaderPort 16 z komputerem odpowiada standardowy i wysłużony port USB 2.0, nie przeszkadza to jednak w bezproblemowej i bardzo skutecznej pracy kontrolera z najpopularniejszymi programami typu DAW.
Konstrukcja panelu przedniego z łatwością umożliwia kontrolę nad sterowaniem mikserem i funkcjami automatyki. FaderPort 16, jak wskazuje jego nazwa, pozwala kontrolować jednocześnie aż 16 kanałami.
Poza głównymi funkcjami oferowanymi w tego typu narzędziach pracy, PreSonus FaderPort 16 oferuje różne, bardzo potrzebne tryby automatyki oraz podglądu miksera. Urządzenie obsługuje protokoły Mackie Control i HUI, w związku z czym, kontroler współpracuje z takimi programami DAW jak Pro Tools, Logic 10.4, Cubase, Live czy SONAR. Warto zauważyć również, że współdziałanie z programem Studio One 3 odbywa się natywnie!

FaderPort 16 wyposażono w 16, w pełni dynamicznych suwaków napędzanych silniczkami. Suwaki służą jednak nie tylko do regulacji głośności, gdyż można im również przypisać możliwości zmiany wartości innych parametrów. Port USB nie jest jedynym jaki firma oddała do dyspozycji. W urządzeniu umieszczono jeszcze wejście kontrolera nożnego oraz gniazdo zewnętrznego zasilacza 12V. W pakiecie otrzymujemy również program Studio One Artist.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.presonus.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here