“Get Out of Your Own Way” – U2 w nowej piosence z Kendrickiem Lamarem

0

U2 nie przestaje podkręcać atmosfery przed premierą czternastego krążka. Od teraz możecie wysłuchać kolejnego utworu z płyty “Songs of Experience”.

W utworze “Get Out of Your Own Way” gościnnie udział wziął Kendrick Lamar. Piosenkę znajdziecie w playerze poniżej. Oprócz nowego singla zespół udostępnił też informację o dacie premiery najnowszego albumu, oraz opublikował jego tracklistę.

Krążek składał się będzie z 13 utworów, których tytuły to:
1. “Love Is All We Have Left”
2. “Lights of Home”
3. “You’re The Best Thing About Me”
4. “Get Out of Your Own Way”
5. “American Soul”
6. “Summer of Love”
7. “Red Flag Day”
8. “The Showman (Little More Better)”
9. “The Little Things That Give You Away”
10. “Landlady”
11. “The Blackout”
12. “Love Is Bigger Than Anything in Its Way”
13. “13 (There is a Light)”

Longplay “Songs Of Experience” jest kontynuacją wydanego w 2014 roku “Songs Of Innocence“. Oba albumy zainspirowane były zbiorem poematów “Songs of Innocence and Experience”, osiemnastowiecznego angielskiego poety, malarza i mistyka, Williama Blake’a. Nowy album jest kolekcją piosenek – osobistych listów do miejsc i ludzi bliskich sercu wokalisty, Bono: do rodziny, przyjaciół, fanów i… jego samego.

U2 jest bezsprzecznie jedną z największych rockowych grup naszych czasów. Kwartet sprzedał 170 milionów płyt i może pochwalić się 22 statuetkami Grammy. W 2005 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.
Ostatni longplay Irlandczyków to “Songs of Innocence” z września 2014 roku. W czerwcu 2016 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo zespołu “iNNOCENCE + eXPERIENCE – Live In Paris”.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/u2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here